Skip to content

Sladký Valentýn 2022

V cukrárně Lucius jsme si pro vás připravili stejně, jako loni, speciální ❤️ valentýnskou nabídku ❤️ dezertů, zákusků, valentýnské perníčky a pozor, i limitovaný “Luciusův vaječňák”! Potěšte svou drahou polovičku něčím výjimečným – i tak můžete vyjádřit svou lásku a pozornost! Určitě dobře znáte rčení, že “láska prochází žaludkem” – se sladkým překvapením na Valentýna tedy chybu rozhodně neuděláte!

Ačkoliv není svátek všech zamilovaných svatý Valentýn ryze český, těší se i v naší zemi rok od roku stále větší oblibě. Ať už tento svátek slavíte, nebo ne, určitě je hezké si právě v tento den vzpomenout na milovaného člověka a svou lásku mu vyjádřit. Třeba i milou pozorností, dárkem… Stačí maličkost, kterou ukážete, že jste si vzpomněli a na dané osobě vám záleží.

Valentýnská nabídka

Svátek svatého Valentýna nemusí být ani o “zamilovanosti”. Zkrátka, je hezké, aby se lidé mezi sebou naučili říkat si, že se mají rádi – a může jít i o vztah ke svým přátelům, rodičům, nebo dětem.
Proto, ukažte tento den, že vám na svých nejbližších záleží a darujte jim svůj čas, pozornost – a třeba i sladký dárek, který vždy zaručeně potěší!

A právě speciální valentýnskou nabídku dezertů, zákusků, sladkých specialit jsme si pro vás opět připravili v cukrárně Lucius! Svým nejbližším tak můžete darovat sladkou pozornost, připravenou právě k valentýnskému svátku! 

Z čeho můžete vybírat? Objednávat můžete celou řadu “valentýnských specialit” – mezi které patří red velvet s mascarpone, linecké srdíčko s malinovou pěnou, jahodové srdíčko s glase Mirror. Za pozornost pak stojí i naše letošní limitovaná valentýnská edice Luciusova vaječňáku! Potěšit by pak mohly i naše oblíbené valentýnské perníčky.

Veškeré dezerty jsou připraveny z kvalitních a poctivých surovin, z másla, živočišné šlehačky, vlašských ořechů, rumu, 70% čokolády, kakaa, karamelu… a s velkou porcí naší lásky 🙂

V letošní nabídce přinášíme tyto dobroty:

 • RED VELVET s mascarpone
 • Linecké srdíčko s malinovou pěnou
 • Jahodové srdíčko s glase Mirror
 • Luciusův vaječnák – limitovaná valentýnská edice
 • Valentýnské perníčky

Objednávat můžete do neděle 6. února osobně v cukrárně nebo na našich kontaktech. V omezeném množství budou dezerty, dortíky a další cukrovinky k zakoupení na cukrárně i během „valentýnského víkendu“.

Nabídka bude omezena, proto je nejlepší si své vybrané kousky včas zarezervovat.

Valentýnská SOUTĚŽ

I letos jsme pro vás připravili soutěž o „Valentýnské menu„

 • Sladké dezertíky pro dva
 • Kytici pro partnerku
 • Láhev vaječňáku

Uhodnete kolik láhví Luciusova vaječňáku jsme vyrobili na Vánoce 2021?

Pravidla a jak soutěžit a vyhrát?

 1. Na našem Facebooku najděte příspěvek k Valentýnské soutěži (start soutěže v pátek 4. února)
 2. Do komentáře na FB napište tip na počet naplněných kusů láhví (0,5l) našeho oblíbeného vaječňáku před Vánoci 2021.
 3. Pokud v odpovědi označíte i osobu s kterou budete chtít strávit Valentýna, můžete v případě správného tipu, pro ni vyhrát kytici nebo láhev vaječňáku.
 4. Soutěž uzavíráme v pátek 11. 2. 2020 v 18:00. Výherce bude vybrán z nejbližší odpovědi nebo náhodně vylosován při více stejných.
 5. Předání výhry bude dle domluvy pouze v naší cukrárně.

Těšíme se na Vaše příspěvky na Facebooku!

Back To Top