skip to Main Content

Dětské dorty Brno a široké okolí

Dětské dorty se dělají především pro radost dětem a neměl by chybět na žádné dětské narozeninové oslavě. Vyrábíme je pro štěstí v očích dětí, které najdou na dortu postavičku z pohádky, kterou mají nejraději. I proto mají dětské dorty nejširší tématický rozptyl.

Dort můžeme potáhnout do čokolády, do barevného fondánu nebo použít jen šlehačku, ale konečnou podobu dortu mu dají především 2D nebo 3D postavičky z pohádek nebo obrázky dětských hrdinů a princezen na jedlém papíru.

Vyrobíme dětský dort podle předlohy, představy nebo to můžete nechat na nás!

Chuťově můžeme nabídnout jak klasické máslové krémy, tak již dnes hodně trendy odlehčené náplně doplněné o čerstvé ovoce. Zvláště do dětských dortů doporučujeme odlehčené náplně, které dětem více chutnají. Tedy šlehačka s tvarohem, zakysanou smetanou nebo mascarpone, které můžeme doplnit o čerstvé jahody, maliny, borůvky a jiné sezonní ovoce.

Máte představu a nevíte, zda by se dal takový dort zrealizovat? Zavolejte nám a my Vám nejen poradíme s výběrem, ale uděláme vše pro to, aby mělo Vaše dítě při předávání dortu úsměv na tváři.

ČOKOLÁDOVÉ NÁPLNĚ

Čokoládové dorty můžeme plnit různými odlehčenými krémy. Pro milovníky čokolády máme v nabídce ČOKOLÁDOVOU PAŘÍŽSKOU ŠLEHAČKU (pravá pařížská šlehačka vařená podle tradiční receptury s kakaem a 70% čokoládou). Výborná v kombinaci s kakaovým korpusem. Do dortu doporučujeme přidat i ovoce, především  višně v gelu, které svojí kyselostí podtrhnou chuť čokoládové šlehačky.

ODLEHČENÉ A OVOCNÉ NÁPLNĚ

Tyto náplně se hodí k jakémukoli typu korpusu. Jsou určeny pro všechny, kdo mají rádi nadýchaný a ne příliš „těžký“ krém. Základem toho krému je živočišná šlehačka a přidáváme zakysanou smetanu, tvaroh nebo mascarpone. Tento základní krém můžeme doplnit o jakékoli sezónní ovoce (jahody, maliny, višně, borůvky atd.). Pro ty, kteří milují již ochucené náplně nabízíme náplň s příchutí jahoda, malina, višeň, banán, limetka, Lucius (s příchutí likérových špic).

MÁSLOVÉ KRÉMY

Pro ty, kteří milují krémy z másla, vaříme poctivé máslové krémy z másla a rumu s příchutí vanilka, čokoláda, karamel, ořech, káva, s příchutí likérových špic nebo i ovocné jahoda, malina, višeň, banán a jiné. Tyto krémy se hodí nejen na náplně, ale i na zdobení klasických dortů bez potahů a jsou vhodné ke každé variantě korpusu.

KORPUSY

KAKAOVÝ – nadýchaný korpus s kakaem, vhodný ke každé náplni. OŘECHOVÝ – korpus s mletými vlašskými ořechy. K tomuto korpusu doporučujeme především klasické máslové krémy. SVĚTLÝ PIŠKOT – nadýchaný světlý piškot je vhodný ke všem typům náplní. Novinka v naší nabídce: ZELENÝ ČAJ – korpus s příchutí zeleného čaje – vhodný k citrusovým odlehčeným náplním.

Dětský narozeninový dort

Co by to bylo za oslavu narozenin, kdyby u toho nebyl dort, že? Malé děti budou mít hlavně radost ze vzhledu dortu na kterém budou jejich nejoblíbenější hrdinové. Větší děti si rády smlsnou na marcipánových postavičkách. No a ty ještě větší děcka mají už hodně mlsné jazýčky, tak jim vyberte to co mají rádi!

Myslete na své děti co by si přály za narozeninový dort. My se budeme snažit Vaše přání splnit!

Další ukázky našich dortů naleznete ve fotogalerii dětských narozeninových dortů.

Back To Top