skip to Main Content

Svatební dorty Brno a široké okolí

Svatební dort je ozdobou každé svatby, je součástí stylu svatby, je jedinečný a jeho krájení je významnou událostí svatebního dne. Pomůžeme nejen s výběrem velikosti, chutí ale i vzhledu dortu tak, aby byl úžasným zážitkem Vašeho nejkrásnějšího dne. Všechny svatební dorty připravujeme na zakázku a pokud je to možné, jsme schopni vytvořit svatební dort podle jakýchkoliv představ. Po domluvě také zajistíme převoz dortu po Brně (Jižní Moravě) až přímo na svatební stůl.
Příchuť svatebního dortu si vyberete podle toho, co máte rádi nebo co bude vyhovovat většině svatebních hostů. Svatební dort vyrobíme rozličných tvarů – kulaté, hranaté, oválné, podkovy, srdce, patrové. Musí být dokonale rovný a sladěný jak chuťově, tak i barevně.
Současně se svatebním dortem zajistíme i děkovné dorty pro rodiče, svatební koláčky, minidezerty, trubičky, zákusky a výslužky.

Naberte inspiraci v naší galerii nebo Vám s výběrem poradíme!

Chuťově můžeme nabídnout jak klasické máslové krémy, tak již dnes hodně trendy odlehčené náplně doplněné o čerstvé ovoce. Zvláště v horkých letních měsících svatebčané ocení osvěžující chuť svatebního dortu.
Pro výrobu svatebního dortu nás s dostatečným předstihem kontaktujte. Na osobní schůzce domluvíme veškeré detaily zajištění svatebního dortu, včetně kalkulace ceny. Zajistíme také kompletní dodání svatebního cukroví a přípravy výslužek.

POTAŽENÉ DORTY

Dorty potahujeme do bílého (či jinak barevného) fondánu, zdobeného živými či ručně modelovanými květy. Výhodou těchto dortů je jejich stabilita na svatební tabuli a především možnosti zdobení (ručně dělané krajky, stuhy, cukrové květy a pod.).

NAKED CAKE

Nahé svatební dorty určené pro uvolněné a rustikální svatby. Jeho největší ozdobou jsou různé druhy ovoce a živé květy. Naked dorty jsou výjimečné, originální a v poslední době velice oblíbené.

DRIP CAKE

Dort podobný nahému svatebnímu dortu se stékající čokoládou po bocích je zdobený ovocem, čokoládou nebo živými květy.

DORT SLOŽENÝ Z DORTÍČKŮ A CUP CAKES

Usnadní práci při porcování. Jednotlivé dorty lze opět zdobit potažením do fondánu, květinovou ozdobou nebo ovocem.

Jak se krájí svatební dort?

Tradiční krájení svatebního dortu začíná nevěsta pravou rukou a ženich ji opatrně pomáhá nůž přidržovat. Pokud je připraven vícepatrový dort, krájí se po patrech a začíná se spodní vrstvou.

  • První kousek patří novomanželům, kteří ho jedí společně.
  • Další porci servíruje ženich nevěstiným rodičům.
  • Následně nevěsta předává porci rodičům ženicha.
  • O další servírování hostům už se stará obsluha. Dort jí svatebčané společně.

Ke krájení dortu doporučujeme mít připravený nůž a nádobu s horkou vodou pro lepší porcování.

Další ukázky našich dortů naleznete ve fotogalerii svatebních dortů.

Back To Top