skip to Main Content

Narozeninové dorty Brno a široké okolí

Připravíme krásné a chutné dorty na narozeninovou oslavu, párty. Vytvoříme pro oslavence jakýkoliv možný tvar dortu nebo dodáme klasické kulaté či čtvercové i obdélníkové tvary. Narozeninový dort ozdobíme podle Vašich představ, fantazii se u nás meze nekladou, dokážeme vytvořit legrační témata s figurkami, které zosobňují oslavence. Nebo vytvoříme květinovou výzdobu na srdci, knize, podkově či na klasickém kulatém dortu, která udělá radost každému.

Překvapte oslavence úžasným narozeninovým dortem!

Dorty můžeme vytvořit klasické – zdobené máslovými krémy nebo potažené do fondánu či čokolády. Ke zdobení využíváme technik jako je airbrush, zdobení jedlými drátkovanými květinami, ručně modelované 2D a 3D postavičky, jedlý tisk a spoustu dalších, které vedou dokončení dortu podle přání zákazníka..

Každý zákazník má jiné chutě, proto je opět možné naplnit dort jak tradičními máslovými krémy, tak i odlehčenými krémy, kde je základem vždy živočišná šlehačka ke které přidáváme zakysanou smetanu, tvaroh nebo mascarpone. Náplně je možné oživit čerstvým ovocem jako jsou jahody, maliny, borůvky aj.

Chcete připravit pro oslavence narozeninový dort? Neváhejte nám zavolat a domluvit se na tvaru, náplni a ozdobách dortu. Pokud je vašim oslavencem ještě dítě, nechejte se inspirovat na stránce dětské dorty.

ČOKOLÁDOVÉ NÁPLNĚ

Čokoládové dorty můžeme plnit různými odlehčenými krémy. Pro milovníky čokolády máme v nabídce ČOKOLÁDOVOU PAŘÍŽSKOU ŠLEHAČKU (pravá pařížská šlehačka vařená podle tradiční receptury s kakaem a 70% čokoládou). Výborná v kombinaci s kakaovým korpusem. Do dortu doporučujeme přidat i ovoce, především  višně v gelu, které svojí kyselostí podtrhnou chuť čokoládové šlehačky.

ODLEHČENÉ A OVOCNÉ NÁPLNĚ

Tyto náplně se hodí k jakémukoli typu korpusu. Jsou určeny pro všechny, kdo mají rádi nadýchaný a ne příliš „těžký“ krém. Základem toho krému je živočišná šlehačka a přidáváme zakysanou smetanu, tvaroh nebo mascarpone. Tento základní krém můžeme doplnit o jakékoli sezónní ovoce (jahody, maliny, višně, borůvky atd.). Pro ty, kteří milují již ochucené náplně nabízíme náplň s příchutí jahoda, malina, višeň, banán, limetka, Lucius (s příchutí likérových špic).

MÁSLOVÉ KRÉMY

Pro ty, kteří milují krémy z másla, vaříme poctivé máslové krémy z másla a rumu s příchutí vanilka, čokoláda, karamel, ořech, káva, s příchutí likérových špic nebo i ovocné jahoda, malina, višeň, banán a jiné. Tyto krémy se hodí nejen na náplně, ale i na zdobení klasických dortů bez potahů a jsou vhodné ke každé variantě korpusu.

KORPUSY

KAKAOVÝ – nadýchaný korpus s kakaem, vhodný ke každé náplni. OŘECHOVÝ – korpus s mletými vlašskými ořechy. K tomuto korpusu doporučujeme především klasické máslové krémy. SVĚTLÝ PIŠKOT – nadýchaný světlý piškot je vhodný ke všem typům náplní. Novinka v naší nabídce: ZELENÝ ČAJ – korpus s příchutí zeleného čaje – vhodný k citrusovým odlehčeným náplním.

Narozeninové dorty

Věděli jste, že melodii písně „Happy Birthday to You“ napsali v roce 1893 americké sestry, tehdy učitelky v Louisville, Kentucky, Patty a Mildred J. Hillová? Originální verze byla určena pro uvítání třídy ve škole a měla název „Good Morning to All“ (Dobré ráno všem).
Na píseň existují autorská práva, které vlastní společnost Warner Music Group. Avšak v září 2015 rozhodl americký federální soud, že píseň Happy Birthday to You je volným dílem spadající pod licenci public domain. [Wiki]

Hodně štěstí, zdraví
Hodně štěstí, zdraví
Hodně štěstí, milý/á (jméno oslavence)
Hodně štěstí, zdraví

Další ukázky našich dortů naleznete ve fotogalerii narozeninových dortů.

Back To Top