skip to Main Content

Dorty se sportovní tématikou

Pro příznivce sportu, ať už aktivního nebo pasívního, vyrábíme dorty ve tvaru fotbalových míčů, znaků sportovních klubů, fotbalových hřišť, tenisových raket a kurtů. Pracujeme s čokoládou a potahovací hmotou, ručně modelovanými figurkami, znaky sportovních klubů na jedlém papíru nebo vyřezané z hmoty.

Naší srdcovou záležitostí je hokejový klub HC Kometa Brno, kdy jsme vytvořili mnoho různých dortů se s tématikou tohoto klubu, včetně nového hokejového stadiónu.

Skvělé dorty pro aktivní i pasivní fanoušky!

Chuťově můžeme nabídnout jak klasické máslové krémy, tak již dnes hodně trendy odlehčené náplně doplněné o čerstvé ovoce. Zvláště do dětských dortů doporučujeme odlehčené náplně, které dětem více chutnají. Tedy šlehačka s tvarohem, zakysanou smetanou nebo mascarpone, které můžeme doplnit o čerstvé jahody, maliny, borůvky a jiné sezonní ovoce.

Máta zájem o vytvoření sportovního dortu? Neváhejte nám zavolat a domluvit se na volbě dortu, který bude ozdobou Vaší akce nebo udělá obrovskou radost oslavenci.

ODLEHČENÉ NÁPLNĚ

Jsou určeny pro všechny, kdo mají rádi nadýchaný a ne příliš „těžký“ krém. Základem toho krému je živočišná šlehačka a přidáváme zakysanou smetanu, tvaroh nebo mascarpone. Tento základní krém můžeme doplnit o jakékoli sezónní ovoce (jahody, maliny, višně, borůvky atd.). Pro ty, kteří milují již ochucené náplně nabízíme náplň s příchutí jahoda, malina, višeň, banán, limetka, Lucius (s příchutí likérových špic).

MÁSLOVÉ KRÉMY

vaříme poctivé máslové krémy z másla a rumu s příchutí vanilka, čokoláda, karamel, ořech, káva, s příchutí likérových špic nebo i ovocné jahoda, malina, višeň, banán a jiné.

Dorty HC Kometa Brno

Naší srdcovou záležitostí je hokejový klub HC Kometa Brno. Na sportovně kulturní akci DORTIÁDA s Kometou jsme tvořili hokejové stadiony. Pro příznivce vytváříme spoustu dortů s tématikou tohoto klubu.

V roce 2016 jsme na Dortiádě s Kometou obsadili 1. místo v kategorii Profesonál a stali se absolutním vítězem! V roce 2017 jsme v dortiádě obsadili krásné 2. místo.

Další ukázky našich dortů naleznete ve fotogalerii – dorty sportovní.

Back To Top