Skip to content

Dorty se sportovní tématikou

Pro příznivce sportu, ať už aktivního nebo pasívního, vyrábíme dorty ve tvaru fotbalových míčů, znaků sportovních klubů, fotbalových hřišť, tenisových raket a kurtů. Pracujeme s čokoládou a potahovací hmotou, ručně modelovanými figurkami, znaky sportovních klubů na jedlém papíru nebo vyřezané z hmoty.

Naší srdcovou záležitostí je hokejový klub HC Kometa Brno, kdy jsme vytvořili mnoho různých dortů se s tématikou tohoto klubu, včetně nového hokejového stadiónu.

Skvělé dorty pro aktivní i pasivní fanoušky!

Chuťově můžeme nabídnout jak klasické máslové krémy, tak již dnes hodně trendy odlehčené náplně doplněné o čerstvé ovoce. Zvláště do dětských dortů doporučujeme odlehčené náplně, které dětem více chutnají. Tedy šlehačka s tvarohem, zakysanou smetanou nebo mascarpone, které můžeme doplnit o čerstvé jahody, maliny, borůvky a jiné sezonní ovoce.

Máta zájem o vytvoření sportovního dortu? Neváhejte nám zavolat a domluvit se na volbě dortu, který bude ozdobou Vaší akce nebo udělá obrovskou radost oslavenci. Upozorňujeme, že je nutné dorty tohoto typu objednávat dostatečně dopředu.

ODLEHČENÉ NÁPLNĚ

Jsou určeny pro všechny, kdo mají rádi nadýchaný a ne příliš „těžký“ krém. Základem toho krému je živočišná šlehačka a přidáváme zakysanou smetanu, tvaroh nebo mascarpone. Tento základní krém můžeme doplnit o jakékoli sezónní ovoce (jahody, maliny, višně, borůvky atd.). Pro ty, kteří milují již ochucené náplně nabízíme náplň s příchutí jahoda, malina, višeň, banán, limetka, Lucius (s příchutí likérových špic).

MÁSLOVÉ KRÉMY

vaříme poctivé máslové krémy z másla a rumu s příchutí vanilka, čokoláda, karamel, ořech, káva, s příchutí likérových špic nebo i ovocné jahoda, malina, višeň, banán a jiné.

Dorty HC Kometa Brno

Naší srdcovou záležitostí je hokejový klub HC Kometa Brno. Na sportovně kulturní akci DORTIÁDA s Kometou jsme tvořili hokejové stadiony. Pro příznivce vytváříme spoustu dortů s tématikou tohoto klubu.

V roce 2016 jsme na Dortiádě s Kometou obsadili 1. místo v kategorii Profesonál a stali se absolutním vítězem! V roce 2017 jsme v dortiádě obsadili krásné 2. místo.

Další ukázky našich dortů naleznete ve fotogalerii – dorty sportovní.

Back To Top