skip to Main Content

Sladké zákusky a dortové řezy

V našem sortimentu najdete několik desítek druhů zákusků. Nabízíme klasiku jako jsou větrníky, věnečky, likérové špice, štafetky, laskonky a jiné nebo můžete vybírat z širokého výběru dortových řezů – jahodový, malinový, višňový dort, dort Malakov, Pohádka, Medovník a spoustu dalších …
Vybrat si můžete i  moderní cheesscake – limetkový, borůvkový.

Neustále vymýšlíme nové druhy a snažíme se tak objevovat něco nového.

Zákusky si můžete objednat v naší cukrárně v Syrovicích. Dodáváme je také do kaváren a cukráren v Brně a širokém okolí.

Nabídka zákusků

Zákusky vyrábíme podle tradičních receptur a z kvalitních surovin jako je kvalitní máslo, vejce, mouka, kakao, vlašské ořechy, rum, 70% čokoláda a živočišná šlehačka. Nepoužíváme žádné suché směsi, vše poctivě vaříme a ručně zpracováváme.

Klasické zákusky

Klasické zákusky vyrábíme podle tradičních receptur a z kvalitních surovin jako je kvalitní máslo, 70% čokoláda, ořechy a živočišná šlehačka. Zásadně nepoužíváme žádné směsi a všechny krémy, náplně i korpusy vaříme klasickým způsobem. Neděláme strojovou výrobu , každý zákusek projde rukama našich šikovných cukrářek, proto se dá říct, že každý kousek je originál. Právě kvalitní suroviny dodávají našim zákuskům chuť, kterou si pamatujete z dob minulých.

Dortové řezy a další dezerty

Dortové řezy jsou určeny především pro všechny milovníky lehkých šlehačkových náplní a cheessecaků. Světlé a kakaové korpusy plníme živočišnou šlehačkou, ochucenou o příchuť daného dortu. Pařížskou čokoládovou šlehačku vaříme podle tradiční receptury. V naší nabídce najdete jak naše speciality tak i tradiční dortové řezy

Cheessecake

Borůvkový, Limetkový či Pomerančovo-citronový

Tradiční zákusky

Dort Jahoda, Malina, Višeň, Banán, Tvarohový Míša, Lucius (s příchutí likérových špic), Pohádka (s pařížskou šlehačkou), Kubánský dort, dort Schwarzwald, Sachr dort, Medovník.

Minizákusky

Pro oslavy a jiné rodinné či firemní akce pečeme i tradiční zákusky ve formě MINI.
Minizákusky je nutné objednat min. týden dopředu.

Speciality

Dort Frisky (s povidly), Malakov, Limetkový se zeleným čajem, Panna Cotta, Tiramisu, Mrkvový dort.

Back To Top