Skip to content

Ovocné a čokoládové dorty

Ovocné a čokoládové dorty se hodí pro každou příležitost. Nejen pro oslavy narozenin, ale i pro párty s přáteli a rodinou, firemní večírky a různé akce.

Ovocné dorty

Ideální pro milovníky čerstvého a šťavnatého ovoce. Dorty připravujeme podle přání a ovoce lze zvolit jakékoliv, které je našem trhu aktuálně k dispozici. V letních měsících jsou ovocné dorty velmi osvěžující a chutnou variantou.

Čokoládové dorty

Je známý fakt, že má čokoláda pozitivní vliv na krevní tlak a kardiovaskulární systém. Často je pak považována za afrodiziakum.

Ať už čokoládovým dortem chcete potěšit srdce své nebo obdarovaného, jsme připraveni poskytnout čokoládu vysoké kvality, jak do krémů, polev i zdobení, v tmavých i světlých variacích.

Ovocné a čokoládové dorty udělají zaručeně vždy radost!

Chuťově můžeme nabídnout jak klasické máslové krémy, tak již dnes hodně trendy odlehčené náplně doplněné o čerstvé ovoce. Zvláště do dětských dortů doporučujeme odlehčené náplně, které dětem více chutnají. Tedy šlehačka s tvarohem, zakysanou smetanou nebo mascarpone, které můžeme doplnit o čerstvé jahody, maliny, borůvky a jiné sezonní ovoce.

Máte zájem o vytvoření ovocného nebo čokoládového dortu? Neváhejte nám zavolat a domluvit se na volbě dortu, který bude ozdobou Vaší akce nebo udělá obrovskou radost oslavenci.

OVOCNÉ DORTY

Ovocné dorty jsou lehké dorty, zdobené čerstvým ovocem. Boky dortů osypáváme karamelovou rýží, strouhanou čokoládou nebo můžeme celý dort obložit trubičkami z pravé belgické čokolády (bílá, hořká nebo žíhaná).
Ovocným dortem uděláte radost každému, kdo miluje čerstvost a svěžest.

ČOKOLÁDOVÉ DORTY

Možností jak nazdobit čokoládový dort je mnoho. Dort můžeme celý pokrýt čokoládou, čokoláda může stékat po bocích dortu (tzv. drip cake). Celou vrchní plochu můžeme nazdobit ozdobami z čokolády, pralinkami, bonbony, hoblinami, ale stejně tak i jedlým papírem nebo ručně modelovanými marcipánovými postavičkami.

O čokoládě: 

Když první čokoláda dorazila v 16. století společně se Španěly do Evropy, ihned si získala ve vyšších kruzích mnoho příznivců, tehdy ovšem v podobě oblíbeného nápoje. Postupem času se začala vyrábět v tuhých tabulkách (a dalších cukrářských variacích), jak ji známe dnes.

Jedním z nejznámějších čokoládových dortů je rakouský sacher. Originální dort si i dnes můžete dát ve Vídni, v hotelu Sacher. Co se týká obliby našich zákazníků, zde jasně vede klasický dort pohádka. Chutným čokoládovým dortem uděláte radost každému milovníkovi sladkého.

Back To Top