Skip to content

Ochutnávka svatebního cukroví

Milé nevěsty, ženichové, objednejte si ochutnávku našeho kvalitního svatebního cukroví!
Nová svatební sezóna se opět kvapem blíží a určitě bude ještě lepší než loňská.

Svatební výslužková krabička

Pokud plánujete v letošním roce svatbu a nevíte si rady s druhem a počtem svatebního cukroví, velikostí a vzhledem dortu, můžete začít tím, že ochutnáte výslužku z naší cukrárny.

Svatební výslužka

Svatební výslužková krabička obsahuje 20x svatební cukroví, 5x svatební koláč, 1x trubička a 2x minirolády. 10 druhů cukroví – linecké kvítečko, linecké srdíčko, moccaoválek, mušle kokosová, čokotrubička, karamelový košíček, laskonka, pařížský rohlíček, rafaelo, brambůrka.

CENA KRABIČKY 390,- Kč
Objednávky přijímáme do 13. března.

Bližší informace o cukroví, svatebních dortech a kompletních cenových kalkulacích získáte na telefonním čísle 602 449 459 nebo v naší cukrárně.
Svatební výslužková krabička bude k vyzvednutí na cukrárně v sobotu 19. března od 10:00 – 18:00 hod.

Naše služby pro vaši úžasnou svatbu!

SVATEBNÍ CUKROVÍ

V naší nabídce naleznete 10 druhů svatebního cukroví, které kombinují poctivé suroviny jako je máslo, 70% čokoláda, kakao, ořechy nebo karamel. Každý kousek cukroví se ručně vyrábí a zdobí. Je ideální na zpestření Vašeho svatebního stolu, sweet baru nebo svatebních výslužek.

Svatební ochutnávka

SVATEBNÍ DEZERTY

Vyrábíme svatební dezerty v podobě minikelímků. Jsou to jednoporcové dezerty, které se liší jen svojí příchutí. Ideální jsou do sweet barů, kam je možné dát hned několik variant, aby tak svatebčané mohli ochutnat více příchutí. Dezerty nabízíme v těchto variantách:

  • ČOKOPĚNA S VIŠNÍ
  • MALINOVÁ PĚNA
  • PANNA COTTA
  •  TIRAMISU
  • CHEESCAKE (pomeranč, limeta + sezonní ovoce)

SVATEBNÍ KOLÁČE

Na Váš svatební stůl i do Vašich výslužek zajistíme 4 druhy svatebních koláčů – mák, tvaroh, povidlo a ořech. Jednotlivé druhy lze kombinovat.

SVATEBNÍ DORTY

Svatební dort je pomyslnou třešničkou na každé svatbě. A právě proto mu náleží tolik pozornosti při výběru. Pomůžeme nejen s výběrem velikosti, chutí, ale i s vzhledem. Variant vzhledu svatebního dortu je mnoho:

  • POTAŽENÝ A MODELOVANÝ DORT
  • NAKED CAKE
  • DRIP CAKE
  • SVATEBNÍ DORT SLOŽENÝ Z DORTÍČKŮ A CUP CAKES

Už máte svého favorita pro Váš svatební den?

DOPRAVA

Především v horkých letních dnech je velké riziko s převozem svatebních dezertů. Garantujeme převoz chladícím vozem při teplotě do +8 st na místo svatby a tím tak udržujeme nezávadnost výrobků.

Back To Top