Skip to content

Ochutnávka svatebního cukroví

Milé nevěsty a ženichové,
Váš velký den zaslouží dokonalé chutě, které zůstanou v paměti tak dlouho, jako vaše společné šťastné chvíle. V Cukrárně Lucius chápeme, jak důležitý je každý detail svatby, a proto jsme připravili speciální ochutnávkovou svatební krabičku. Umožňuje vám ochutnat různé druhy našeho pečlivě vyrobeného svatebního cukroví a vybrat si ty nejlepší chutě pro váš vyjímečný den.

Svatební výslužková krabička

Pokud plánujete v letošním roce svatbu a nevíte si rady s druhem a počtem svatebního cukroví, velikostí a vzhledem dortu, můžete začít tím, že ochutnáte výslužku z naší cukrárny.

Svatební cukroví - krabička

Svatební výslužková krabička obsahuje 20x svatební cukroví, 10x svatební koláč, 1x trubička a 2x minirolády. 10 druhů cukroví – linecké kvítečko, linecké srdíčko, moccaoválek, mušle kokosová, čokotrubička, karamelový košíček, laskonka, pařížský rohlíček, rafaelo, brambůrka.

CENA KRABIČKY 420,- Kč
Cena je stejná jako v roce 2023 a objednávky přijímáme do 27. ledna.

Bližší informace o cukroví, svatebních dortech a kompletních cenových kalkulacích získáte na telefonním čísle 602 449 459 nebo v naší cukrárně.
Svatební výslužková krabička bude k vyzvednutí na cukrárně v sobotu 3. února od 10:00 – 18:00 hod.

Naše služby pro vaši úžasnou svatbu!

SVATEBNÍ CUKROVÍ

V naší nabídce naleznete 10 druhů svatebního cukroví, které kombinují poctivé suroviny jako je máslo, 70% čokoláda, kakao, ořechy nebo karamel. Každý kousek cukroví se ručně vyrábí a zdobí. Je ideální na zpestření Vašeho svatebního stolu, sweet baru nebo svatebních výslužek.

SVATEBNÍ DEZERTY

Vyrábíme svatební dezerty v podobě minikelímků. Jsou to jednoporcové dezerty, které se liší jen svojí příchutí. Ideální jsou do sweet barů, kam je možné dát hned několik variant, aby tak svatebčané mohli ochutnat více příchutí. Dezerty nabízíme v těchto variantách:

 • ČOKOPĚNA S VIŠNÍ
 • MALINOVÁ PĚNA
 • PANNA COTTA
 •  TIRAMISU
 • CHEESCAKE (lotus, slaný karamel, borůvka, pistácie)
 • MAKRONKY (jahoda, malina, mango, borůvka, slaný karamel, čokoláda)
 • TARTALETKA (pistácie, malina, slaný karamel, bílá čokoláda aj.)

SVATEBNÍ KOLÁČE

Svatební koláče jsou nezbytnou součástí každé svatby, přinášejí tradiční punc a sladkou chuť do tohoto významného dne. Jsou ideálním způsobem, jak nabídnout hostům různé chutě a zároveň zachovat eleganci a styl svatebního dne. Na Váš svatební stůl i do Vašich výslužek zajistíme 4 druhy svatebních koláčů – mák, tvaroh, povidla a ořech. Jednotlivé druhy lze kombinovat.

SVATEBNÍ DORTY

Svatební dort je pomyslnou třešničkou na každé svatbě. A právě proto mu náleží tolik pozornosti při výběru. Pomůžeme nejen s výběrem velikosti, chutí, ale i s vzhledem. Variant vzhledu svatebního dortu je mnoho:

 • POTAŽENÝ A MODELOVANÝ DORT
 • NAKED CAKE
 • DRIP CAKE
 • SVATEBNÍ DORT SLOŽENÝ Z DORTÍČKŮ A CUP CAKES

Už máte svého favorita pro Váš svatební den?

DOPRAVA

V horkých letních dnech si můžete být jisti, že váš svatební dort bude doručen v perfektním stavu díky našemu klimatizovanému vozidlu. Starost o zachování čerstvosti a kvality vašeho dortu a cukroví je naší prioritou, proto garantujeme dopravu při ideální teplotě do +8°C až na místo svatby. U nás máte jistotu, že vaše sladké chvíle budou dokonalé a bez starostí!

Back To Top