skip to Main Content

Svatební cukroví Brno a široké okolí

Se svatbou je spojeno spousta starostí. Jednou z nich je pečení svatebního cukroví. Zajišťujeme upečení svatebního cukroví, jeho následné naskládání do výslužkových krabiček až po převezení na svatební hostinu. V našem cukroví se snoubí ruční práce s poctivými surovinami. Svatební cukroví se tak stane jednou z ozdob Vašeho jedinečného dne .

Ručně modelované ozdoby barevně doladíme podle barevnosti Vaší svatby!

Zajistíme kompletní dodání svatebního cukroví a svatebního dortu pro Vaši svatbu, včetně naplnění výslužkových krabiček. Pro výběr svatebního cukroví a dortů nás s dostatečným předstihem kontaktujte. Na osobní schůzce domluvíme veškeré detaily zajištění sladkostí pro svatbu, včetně kalkulace ceny.

Nabídka svatebního cukroví

Máme široký výběr kvalitního cukroví z másla, kakaa, vlašských ořechů, karamelu, ovocné marmelády a rumu.

Linecké srdíčko

Korpus lineckého těsta ve tvaru srdce, spojené máslovým krémem s příchutí rumu. Zdobené bílou čokoládou a ručně modelovanými ozdobami – mandlové srdce a svatební prstýnky.

Linecké kolečko

Tradiční cukroví známé pro svoji máslovou chuť. Korpus lineckého těsta upečeného z másla spojené ovocnou marmeládou. Vhodné především pro malé děti.

Brambora

Známé nepečené cukroví – dva piškoty s čokoládovou náplní, namočené v rumu a obalené do marcipánové hmoty. Chuť doplňuje kvalitní kakao.

Mocca oválek

Korpus kávového lineckého těsta z másla, spojené kávovým máslovým krémem. Cukroví je dozdobeno tmavou 70% čokoládou a kokosem a mandlovými ozdobami – labuť a kvítečko, které můžeme barevně sladit s Vaší barvou svatby.

Karamelový košíček

Ořechovo-kakaový košíček naplněný karamelovým máslovým krémem. Zdobení je opět svatební – holubička a květ.

Mušle kokosová

Kokosová mušle na lineckém kolečku, slepená máslovým krémem s příchutí rumu.

Laskonka

Kokosový korpus sněhové laskonky je naplněn máslovým krémem s příchutí rumu.

Černá trubička

Ořechovo-kakaová trubička plněná čokoládovým máslovým krémem ze 70% čokoládou.

Rafaelo

Nepečená kokosová kulička s mandlí uprostřed, obalená do kokosu.

Pařížský rohlíček

Sněhový ořechový rohlíček s máslovým čokoládovým krémem politý do 70% čokolády.

PEČENÍ SVATEBNÍHO CUKROVÍ

Pečení svatebního cukroví je jednou z prací, kde se musí péct nejen s pečlivostí a citem, ale především s láskou. Každý kousek cukroví projde nejednou rukou naší zkušené cukrářky. U zdobení svatebního cukroví je vidět kreativita a zručnost. Každá modelovaná ozdoba je dělaná ručně a jejich výroba zabere hodně času. Společně s kvalitním korpusem a máslovým krémem vznikne úžasné svatební cukroví.

BALENÍ SVATEBNÍCH VÝSLUŽEK

Nabízíme nejen napečení svatebního cukroví a koláčů, ale i nabalení svatebních výslužek. Výslužkové krabičky si můžete sami vybrat. Můžete vybírat z různých velikostí, barev i moderních trendů. Výslužky balíme v dobrých klimatických podmínkách, takže cukroví má stále stejnou teplotu i tvar. Vy si pak můžete převést již naskládané krabičky s cukrovím a koláči, nebo nabízíme možnost převozu.

KVALITA SUROVIN

Při pečení svatebního cukroví dbáme na kvalitu surovin. Korpusy jsou pečené z kvalitního 82% másla, které je obsažené i ve všech máslových krémech, které jsou použity v našem svatebním cukroví.

PŘEVOZ SVATEBNÍHO CUKROVÍ

Dopravíme svatební cukroví, výslužky i svatební dort na místo hostiny, umístíme vše na stoly. Dovoz zajistíme vlastním chladícím vozem. Vše je převáženo ve správných klimatických podmínkách.

Svatební cukroví

Ať už chystáte malou či velkou svatbu, neměli byste zapomenout na svatební hosty a darovat jim svatební cukroví. To se povětšinou dává do speciálních krabiček, ať už čistě bílých, či s originálními svatebními vzory.

Většinou by krabička na výslužku měla obsahovat kousek dortu, svatební cukroví a pár svatebních koláčků. Záleží jen na vás, co do svatební výslužky přidáte. Výslužka se dává svatebčanům při odchodu ze svatby, ale pozor, nejen jim! Trošku svatebního cukroví se sluší dát také například sousedům, kolegům v zaměstnání, fotografovi či kameramanovi svatby, hudebníkům nebo i oddávajícímu.

Pokud chcete být opravdu milí, můžete výslužkou se svatebním cukrovím potěšit také kadeřnici či kosmetičku, která vám pomáhala s přípravami na váš velký den.

Další ukázky svatebního cukroví naleznete ve fotogalerii.

Back To Top